piątek, 2 września 2016

Dni takie jak ten



Kto nie lubi dni wolnych od zmartwień, kiedy uszczęśliwia nas spokój oraz brak pośpiechu?
Takie dni pokazują, jak bardzo jesteśmy zabiegani.
Czasem warto się zatrzymać i rozejrzeć wokoło, jak miasto tętni życiem, jak każdy idzie w innym kierunku podczas gdy my stoimy, życie leci dalej...Najlepsze w takich momentach jest jednak to, że czujemy się cząstką tego świata.


Jednak to co najbardziej lubię w takich dniach, to zapach świeżo parzonej kawy, o poranku, w ulubionej kawiarni, z ulubioną osobą. ;)

Człowiek po tygodniu, który był pełen wrażeń, pracy i zawrotu głowy docenia te chwile spędzone w fotelu z książką i herbatą w największym kubku jaki jest w domu. Można zatracić się w lekturze i odpłynąć zostawiając świat gdzieś daleko.


Na takie właśnie dni mogę polecić Ci, mój drogi czytelniku, książkę Wróć, jeśli pamiętasz Gayle Formana, który powraca z historią równie, jeśli nie bardziej poruszającą. Jest to ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów równie dobrej pierwszej części - Zostań, jeśli kochasz.

Zapraszam do przeczytania już wkrótce recenzji tej książki.
Było miło i spokojnie, pa!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz